İletişim bilgilerinizi bırakın
Biz Sizi Arayalım

Isırgan Otu Lapası Makat Çatlağı İçin Kullananlar

Makat çatlağı (Anal Fissür) için Isırgan Otu Lapası Kullananların Yorumları, Isırgan Otu Kürü Nasıl Yapılır Makat Çatlağına İyi Gelir Mi?

Günümüzde giderek artan şikayetlerden biri de makat çatlağıdır. Tıp dünyasında Anal Fissür olarak bilinen bu rahatsızlığın tedavisinde kasın bir kısmı kesilerek tedavi uygulanmaktadır. Son yıllarda bu tedavinin yanında botox tedavisi de uygulanmaktadır. Bu tür tedavilerde bu bölgede olan basıncın düşürülmesi amacıyla tedaviler yapılmaktadır.

Ameliyat olmadan, bitkilerle yardımı ile makat çatlağından kurtulmak isteyenler için Isırgan otu önerilmektedir. Bu doktorların başında İbrahim Saraçoğlu gelmektedir.

Isırgan otu nasıl kullanılır?

Kurutulmuş ısırgan otunu alacaksınız. Suda kaynatacaksınız. Lapasını yapıp tülbentin içine koyup makat bölgesine gelecek şekilde 20 dk bekleteceksiniz. Bir gün yapıp bir gün bekleyeceksiniz.

 

Makat Çatlakları ( Anal Fissür) için; MemetHol Sprey yorumlarını okuyabilirsiniz. Makat çatlağı için ısırgan otu kullandınız mı? Etkileri neler oldu? Şikayetleriniz geçti mi?

İlgili İçerikler:  Hemoroid Hastalığı

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. Ota çöpe para harcamayın benim denemediğim ot kalmadı aktarlarla akraba oldum resmen boş işler. Gidin bir eczaneye memethol alın kullanın

    • Memethol işe yarıyor 2 şişe alın kanama olmasa bile anlatıldığı gibi kullanın faydasını ben gördüm.ayrıca günde 1 kez WC’ye gidin ona göre karnınızı çok doldurup gün boyunca 3 kez vcye çıkmayın dayanmaz : )bide az yemek bol su et peynir sucuk gibi işlenmiş lifsiz gıdaları çok az yiyin .sabah uyanınca 1 adet armut ve üzerine bir bardak su 10 dakika sonra sizi wcye sokar . Hergün 1 armut mutlaka yiyin deveci armudu kullanıyorum faydalı olmuşsak ne mutlu bize bidemwcde asla ıkınmayın canınız istemesede suyu zorla için idarınız beyaz olduktan sonra doğru su alımını yapmışsınız demektir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Güncel Konular

İlgili İçerikler:  Hemoroid Tedavisinde Doğru Bilinen Yanlışlar !